Destiny oyuncularının sayısı 20 milyonu aştı!

Son yılların en iddialı projelerinden biri olarak ortaya çıktıktan sonra ilk başlarda şüphe ve biraz daha hayal kırıklığı ile karşılanan Destiny artık başarının keyfini sürüyor.

Geçtiğimiz aylarda Nepal depreminde hayatını kaybeden ve yaralananlar için ciddi miktarda (1 milyon doların üzerinde) bağış toplayan Bungie ve Destiny oyuncuları toplamda 2 milyar oyun saatini geride bırakmış durumda. Aktif Destiny oyuncularının sayısı ise 20 milyonun üzerinde çıkmış durumda.

Bununla beraber seride Ghost’un sesiyle özdeşleyen Game of Thrones’un Lord Tyrion’u Peter Dinklage’in 15 Eylül’de piyasaya çıkacak olan The Taken King eklentisinin ardından yerini Nolan North’a bırakacağı da açıklandı. Üstelik Nolan North sadece The Taken King’de boy göstermeyecek, orijinal oyunda da Peter Dinklage’in sesinin yerini alacak. Nolan North daha önce Batman Arkham serisinde Penguen’i, Uncharted serisinde Nathan Drake’i, Assassin’s Creed serisinde ise Desmond’ı seslendirmişti.

Bu arada The Taken King’in “We Are Guardians” fragmanı da yayınlandı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr