Destiny’yi bir arkadaşınıza önerin ve oyun içi hediye kazanın

Destiny‘ye haftaya kasım güncellemesi geliyor. Bu güncelleme ile beraber oyunu bir arkadaşınıza önerdiğinizde ve o kişi Destiny oynamaya başladığında bir hediye kazanacaksınız. Bu konudaki detaylar henüz belli değil. Bungie bu konuyla ilgili tüm değişiklikleri içeren bir yazıyı yakında yayınlayacak.

Güncelleme sadece bu kadar değil tabi. Crucibile‘ın içerisindeki karakterlerden ve satıcılardan biri olan Lord Shaxx‘e yeni eşyalar gelecek. Banshee 44‘a da Glimmer karşılığında alabileceğiniz yeni silah upgrade’leri geliyor..

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr