Deus Ex: Mankind Divided’dan yeni teknoloji demosu!

Deus Ex: Mankind Divided geride bıraktığımız E3 fuarında en fazla ilgiyi gören oyunlardan biri oldu beklendiği gibi. Yapımcı şimdi de Dawn Engine’in maharetlerini gösteren bir teknoloji demosu yayımladı.

Bu oyunla beraber tanışacağımız Dawn Engine her ne kadar harika gözükse de aslında tamamen baştan yazılmış bir grafik motoru değil. Hitman: Absolution ile tanıdığımız Glacier 2 grafik motoru üzerine yapılan geliştirmeler ile ortaya çıkan Dawn Engine’in Eidos’un sonraki oyunlarına da hayat vermesini bekliyoruz.

Deus Ex: Mankind Divided’ın teknoloji ve oynanış videolarını aşağıda izleyebilirsiniz. Oyun 2016’nın ilk yarısında Windows ve yeni nesil konsollar ile buluşacak.


Dawn Engine tech-demo


Gameplay

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr