Deus Ex’in şu ana kadar ki hikayesini anlatan video yayınlandı

Of, yalnız video çok iyi. Oturduğum yerden gaza geldim. Bir an önce bu şekilde bir çizgi seri veya film yapsınlar.

Habere dönüyorum. Deus Ex serisinin 15. yılının şerefine (Evet ne yazık ki o kadar oldu, yaşlandım) Eidos Montreal bugüne kadar neler olduğunu oldukça güzel özetleyen müthiş bir video yayınladı. Müthiş serinin yeni oyunu Mankind Divided‘ı beklerken şimdilik bu video ile idare edebiliriz. Video’da eski oyunlardaki karakterlerimiz JC Denton ve Alex D‘yi görmek de mutlu etti.

Eğer Deus Ex serisini Human Revolution oyunu ile tanıdıysanız kesinlikle eski oyunlara bakmanızı öneririm. GoG veya Steam üzerinden ilk iki oyunu bulabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr