DICE Battlefield 4’e artık içerik getirmeyecek!

DICE, 2.5 yaşında olan Battlefield 4’e yeni içeriklerin gelmeyeceğinin sinyallerini verdi.

Twitter üzerinden bir kullanıcı, DICE yapımcısı David Sirland’a “BF4’e güncelleme veya BF 2016’mı?” diye sordu sordu ve bunun üzerine gelen cevap “BF4 için yeni bir CTE (Community Test Environment Battlelog / Battlefield 4) içerik planı yok.” diye cevapladı.

DICE yeni haritaları oyunculara sunmadan önce CTE tarafından test ediliyor ve CTE’nin duyurusuna göre yeni BF4 içerikleri için sona gelindiğini öneriyor. Bu da demek oluyor ki DICE odak noktasını iki-iki buçuk yaşındaki Battlefield 4’ten Battlefield 5’e değiştirmiş gibi görünüyor. Battlefield 4 hala tüm platformlarda büyük oyuncu kitlesine sahip, ayrıca en son yayımlanan Battlefield Hardline’da ise bu sayı daha da fazla.

EA’nın Battlefield 5’i resmi olarak duyurması uzun sürmeyecektir, bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr