DiRT Rally’ye, başa baş Multiplayer özelliği geliyor.

DiRT Rally’nin son update’i ile birlikte resmi FIA Rallycross yarışlarına başa baş multiplayer özelliği ve daha fazlası geliyor.

Multiplayer özelliğinin yanı sıra gelecek olan update ile birlikte birkaç bug düzeltmesi dışında yeni sahalarda yarışıyor olacağız. Takma adı, Hell in Norway (Norveç Cehennemi) olan gerçek bir Rallycross pisti geliyor. Bunun dışında garajımıza 3 yeni araba ekliyoruz, bunlardan biri Citroën DS3 diğeri ise, Mini Countryman Rallycross ve sonuncu olarak Subaru WRX STI. DiRT Rally Earley Access’ta ki diğer bütün updatelar gibi bu update’de kayıtlı olan tüm oyunculara bedava sunulacak.

Yeni gelen multiplayer özelliği ile Codemasters oyununun gücüne güç katıyor gibi gözüküyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr