Dishonored 2’nin tanıtım videosunda gözden kaçanlar…

Dishonored’ın ilk oyununu oynamış ve bayılmış bir kitle olduğu gibi mekaniğini karmaşık bulanlar da az değildi.

E3’ten hemen önce yanlışlıkla yayınlanıp, belki de hazır olmamasına rağmen Bethesda’yı oyunu tanıtmak zorunda bırakan videoyu hatırlayacaksınız. E3 sırasında Bethesda’dan oyunun devamına ilişkin çok az bilgi paylaşıldı, keza insanlar da oturup video üzerinden hikayeler türetmeye çalıştılar.

Bethesda’nın yayınladığı son videoda ise oyunun yardımcı kreatif direktörü Harvey Smith bu fragmanda oyuncuların gözden kaçırdıkları noktalar hakkında bazı bilgiler verdi. Örneğin fragmanın tamamının FMV değil oyun içi görüntülerden alındığı ve oyunda bulunacak Clockwork Mansion adlı bölümden alındığı gibi küçük detaylar oldukça eğlenceli, oyuna ilişkin daha fazla bilgi ve daha fazla detay arayanlar ise hayal kırıklığına uğrayacak, keza bilindiği gibi firmanın ağzı oldukça sıkı.

Fragmanı ekliyoruz, maalesef İngilizce bilmeniz şart zira alt yazı yok. :/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr