Divinity: Original Sin Enhanced Edition’ın ilk oynanış videosu geldi!

Split-Screen olarak co-op oynama imkanı vererek gönüllerimizi fethetmiş olan Divinity serisinin en son oyunu da Remastered statüsüne ulaştı sonunda.

Gamescom sırasında oyunun PS4’e özel 25 dakikalık uzun bir oynanış videosu tanıtıldı. Oyun aynı ekranda iki karakteri aynı koltukta arkadaşınızla beraber otururken yönetebilme imkanı veriyor ve bunu Magicka 2 ile beraber en iyi yapan yapımlardan biriydi bilindiği gibi. Oyunun grafikleri ilk oyunlarından beri hayli geliştiyse de o sıra tabanlı dövüş sistemi de aynen yerinde duruyor. Ayrıca kendi yeteneğinize uygun bir zorluk ayarıyla başlama şansınız da var, oyunun Spellforce serisi ile beraber hitap ettiği kitleyi en fazla zorlayacak oyunlardan biri olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Sonbaharda PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak olan oyunu daha önce oynamadıysanız yeni nesil konsollar hayli iyi bir seçenek gibi gözüküyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr