Dota servet dağıtıyor

Dota 2 duyurulduğu gibi The international 5 için için resmi web sitesini yayına aldı. TI5 web sitesinde ödül havuzunu, rakip olacak ekipleri, maç tekrarlarını ve web mağazasını sergiliyor.

TI5 resmi sitesine göre, toplam ödül havuzunda $17,024,266 para birikmiş durumda ve her geçen an artıyor. Bu durumda turnuvayı kazanan takım kabaca 6.000.000 $ gibi bir ödül alıyor. Küsuratlar bizim hesabımıza dahil edilmedi. Bu büyük espor turnuvası, geçen yılki ödülü yani yaklaşık $ 5.000.000’ı aşmış durumda. Özendirmek gibi olmasın ama aşağıda ödül havuzunun toplam dökümünü görebilirsiniz.

Yutkunmayı unutmayın!

Dota

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. atrocity43 2 years ago | Cevapla
    Her sene dahada fazla ödül dağıtılıyor. Diğer firmalar gibi sizde bir takım kurup turnuvaya katılmayı deneyebilirsiniz. Şirket olarak.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr