Dr DisRespect’ten Twitch yasağı hakkında ilk açıklama

Dr DisRespect, 4 milyondan fazla takipçisiyle Twitch’in en büyük kanallarından biriydi. Ancak Twitch, geçtiğimiz günlerde Dr DisRespect’i kalıcı olarak Twitch’ten yasaklandı. Dr Disrespect, Twitch’in kendisini hangi sebeple yasakladığı konusunda bilgilendirmediğini iddia etti.

Dr Disrespect, Twitch kanalının kapatılmasıyla ilgili bir süredir sessizliğini koruyordu. Ancak bu sessizliğini bozarak Twitch’in kendisini kanalının yasaklanması hakkında bilgilendirmediğini söyledi. Dr Disrespect, uzun süren sessizliğini şu Tweet ile bozdu:
“Twitch, kararlarının arkasındaki yatan neden hakkında beni bilgilendirmedi… Bu zor zaman boyunca destek için herkese sıkı sıkıya sarılıyor.”

Twitch’ten Disrespect’in iddialarına henüz bir yanıt gelmedi ancak dün bir Twitch yetkilisi şöyle dedi: “Bir yayıncının topluluk kuralları ve hizmet şartlarımızı ihlal ettiği kanıtlandığında, sürecin gerektirdiği uygun önlemleri alırız. Bunlar, topluluktaki statüsü veya önemi ne olursa olsun tüm yayıncılar için geçerlidir.”

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Furkan 1 week ago | Cevapla
    açıklama dediğin bu mu? tık alma çabası 2020 de halen devam ediyor mu cidden ya.. anasınıfı resmen
  2. Demir 1 week ago | Cevapla
    Aynen açıklama yaptı diyor ama yapılan açıklama herkese yapılanın aynısını sayfaya çekmek için ucuz insta numaraları işte garipler..

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.