Dragon Age: Inquisition’a ücretsiz deneme sürümü geldi

Aklınıza “demo mu yani?” soruları gelmiştir muhakkak, hayır oyun tüm içeriğini size sunuyor denemeniz için, lakin sadece altı saatliğine.

Dragon Age: Inquisition’ın çıktığı günden beri elde ettiği başarı hakkında bir şeyler söylemeye gerek yok. Eğer sizin de çevrenizde bizim derginin yazarlarından Utku gibi “müthiş olacak bak, al şu oyunu” diye 200tl para harcamaya teşvik eden arkadaşlarınız varsa iyi haberlerimiz var. EA, Origin kullanıcılarının oyunu indirip altı saat boyunca deneyebileceği, üstelik multiplayer özelliklerinden de süresiz olarak faydalanabileceği bir deneme sürümünü oyunculara sundu.

Çok mantıklı bir hamle, çünkü oyun o kadar keyifli ki altı saat oynamak muhtemelen size yetmeyecek ve satın almak isteyeceksiniz. Tabii bu özellikten sadece PC kullanıcıları faydalanabilecek. Diğer taraftan Xbox’ın Ultimate Game Sale etkinliğinde de oyuna ciddi bir indirim mevcut durumda.

EA’den gelen haberler bu deneme sürümünün kısıtlı bir süre boyunca geçerli olduğunu belirtse de bu sürenin ne kadar olduğu henüz net değil. Diğer taraftan en az bir DLC’nin daha yolda olduğunu da belirtelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr