Dreamfall Chapters, Unity 5 ile yeniden doğuyor!

Red Thread Games, yeni bölüm Book Four Revelations için 3 Aralık Perşembe gününü çıkış tarihi olarak anons etti. Yeni fragman ise Unity 5’in farkını gözler önüne seriyor.

Bugüne kadar Unity 4 Engine ile tasarlanan oyun yeni bölüm ile beraber Unity 5’e geçiyor ve eski oyunlar da ücretsiz bir update ile yeniden duyurulacak. Red Thread oyunlarının başında yer alan Ragnar Tornquist’in yorumlarına gelince Unity 5’e geçiş motorun kapasiteleri anlamında müthiş bir fark yaratsa bile aslında “gerçek dünyada geçen bir hayatta kalma oyununu” andırıyor ve oldukça da pahalıya malolmuş bir proje. Kendilerini küçük bir stüdyo olarak tanıtsalar da, oyunun Unity 5 ile yeniden yapımında 150.000 dolarlık büyük bir harcama yapılmış.

Elden geçirilmiş grafikleri ve optimizasyonu ile yeni Unity 5’in mevcut Dreamfall Chapter’ları için olan güncellenmesi hazır ve indirilebilir durumda. PS4’te oynanabilmesi için ise çalışmalar halen sürüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr