Efsanevi Dust2 yeni görüntüsüyle geliyor!

CS:GO’nun kendi Twitter hesabından paylaşılan tweete göre Valve yeni harita ile ilgili çalışmalara başlamış. Dust2’nin bir sonraki güncellemede oyuncular tarafından test edilebileceği söylenmişti.

Haritada yapılan değişiklere rağmen o bilindik, ikonik görünüşünden fazla uzaklaşmaması da bizi sevindirdi. Diğer taraftan haritanın Fransızca tabelalarındaki onlarca yazım hatası şimdiden rapor edilmiş durumda.

CS:GO’nun açık ara en çok oynanan haritası olmasıyla birlikte çoğu oyuncunun da en sevdiği harita. Görsel açıdan oldukça değişen haritada duvar renklerinden tutun yer döşemelerine kadar değişmiş durumda.

A Side’daki varillerin yerine çuvalları saymazsak her şey normal gözüküyor. Ayrıca teröristlerin görünüşlerinde farklılığa gidileceği paylaşılan bilgiler arasında.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Love Dance ilk haftada 200 bin kişiye ulaştı https://t.co/sSi8EP6edM https://t.co/dcsrpevfMi
2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler Satışa Sunuldu! https://t.co/bLkP0WIef9 https://t.co/m8TZipj0r1

Flickr