Dying Light’ta araç kullanabilecek miyiz?

Piyasaya çıktığı ilk günden beri sürekli güncellenen Dying Light, yine yeni ve yeniden bir güncellemeyle geliyor. Yapımcı ekip Techland, şimdiye kadar oyun için ne geliştirmeler yapıldığını gösteren bir video yayınladı. Sürprizi ise oyunda artık araba kullanabileceğiz gibi duruyor.

Videonun sonunda oyuna gelecek yeni güncellemeleri görüyoruz. Bu görüntülerde Dying Light’ta araç kullanacağımızı görebilirsiniz. Oyunun yönetmeni Tymon Smektala, Gamescom’da oyun için büyük bir duyuru planladıklarını söylemişti. Smektala, “Oyun çıkış yaptıktan beri gizlice üzerinde çalıştığımız projeyi nihayet oyuncularla paylaşabileceğiz. Bunun için çok heyecanlıyız. Bu, oyunun hayranlarının Dying Light hakkında sevdiği her şeyin merkezde bulunduğu yepyeni bir açıdan bir Dying Light olacak.”

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr