E3 şovları EA ile başlıyor!

Oyun dünyasının en büyük şovu E3, bu gece Türkiye Saati ile 23:00’te EA basın konferansı ile başlıyor.

Aşağıya eklediğimiz video linklerinden canlı olarak takip edebileceğiniz EA basın konferansının en ağır topu ise elbette Battlefield 1. Daha önce çok beğenilen bir fragmanı yayınlanan oyundan daha fazla detay yanında beklediklerimiz ise elbette oynanış videosu veya en azından genişletilmiş ve oyunun konu alacağı cepheleri işleyen yeni bir fragman.

Titanfall 2 de EA lansmanının ağır toplarından biri. Bu defa konsollara çıkacak olması ve hikaye moduna sahip olmasının beklenmesiyle birlikte çok daha iddialı şekilde dönen oyundan da mutlak bir oynanış videosu beklentimiz var.

EA lansmanında yer alacak diğer ağır toplar da Mass Effect: Andromeda (Muhtemelen oynanış fragmanı gelecek.) ve Star Wars: Battlefront 2 (Oyunun geçeceği haritaları konu alan bir fragman görmemiz olası) olacak.

Watch live video from EA on www.twitch.tv

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr