Echo of Soul PvP modları nasıl olacak?

Aeria Games oyunun üç adet PvP modunu tanıttı.

Koreli bir yapım olan, Avrupa’ya ise Aeria Games etiketiyle pazarlanan Echo of Soul’u bekleyen bir kitle halihazırda mevcut.

Aeria Games, F2P olacak olan oyunun bekleyenlerini sevindirecek yeni bilgiler paylaştı. Yapımcılar oyunun PvP sistemi hakkında bilgi vererek PvP modlarını tanıttılar. Oyunda PvP için kullanılacak savaş alanları ve arenalar olacağı, lonca savaşlarının yaşanacağı ve teke tek müsabakaların yer alacağı açıklandı.

Savaş alanlarında çeşitli bölgeleri takımımızla beraber elde tutmaya çalışacağız. Bu bölgeler oldukça geniş alanlar olabilecek. Oyunda birden fazla savaş alanı bulunacak ve her birinde farklı stratejilerle oyunlar oynanacak. Arenalar ise oldukça basit şekilde çalışacak. Arkadaşlarımızla veya tek başımıza maç sırasına girip 5v5 savaşlara dahil olabileceğiz. Lonca savaşları ise oyunun içerisine PvP’nin yanı sıra PvE sistemini de sokacak. Bir yandan rakip takımla mücadele edecek diğer yandan büyük bossları kesmek için uğraşacağız. Ve elbette son olarak istediğimiz oyunculara meydan okuyup 1v1 savaşlar gerçekleştirebileceğiz.

Her şeye rağmen görülen o ki Echo of Soul PvP yönüyle MMORPG dünyasına devrimsel bir özellik katmak yerine garanti yola giderek sıradan PvP modlarıyla oyuncuları tatmin etmeye çalışacak gibi duruyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr