Efsane Lucas Arts oyunu Day of the Tentacle’a HD yeniden yapım

Point&Click Adventure, Lucas Arts, üç koldan üç ayrı zamanda ilerleyen hikaye, müthiş mizah… Daha fazla bir şey söylememe gerek var mı? Lucas Arts‘ın en önemli, en efsanevi oyunlarından biri olan Maniac Mansion 2: Day of the Tentacle‘a HD yeniden yapım geliyor. Orijinal ses kayıtları da yeniden masterlanacak ve söylendiğine göre bazı özel yenilikler olacak.

Ben eski halini tercih ediyorum, oyunun ruhunu koruyor. Fakat yeni nesil oyunculara da oyun tarihinin önemli oyunlarından birini tanıtmak için çok iyi bir fırsat. Umarım ki oyunun yeniden yapımında eski piksel haliyle oynama seçeneği de olur.

Bu orijinali ile yeni halinin karşılaştırılması:

DOTTComparison-noscale

Bu da bazı HD yeni görüntüler:

dott-remastered-003-noscale

dott-desktop-2560-1440-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr