Elite: Dangerous şimdi de Xbox One için hazırlanıyor!

Elite serisinin yaratıcısı olan efsanevi kişilik David Braben, Elite: Dangerous’un Xbox One’a çıkış tarihini duyurdu.

40 milyondan fazla yıldıza sahip bir evrende geçen Elite: Dangerous, topluluk fonlamasıyla yola çıkıp kısa sürede hedefine ulaşmakla kalmamış, muhteşem kar rakamları elde etmişti, etmeye de devam ediyor ve yakında beklediğimiz yeni eklentisi Horizon ile artık gezegenlere inip Rover’a atlayacak, maden kazıp kaynak toplayabileceğiz.

Reddit AMA oturumunda fanların sorularını yanıtlayan David Braben oyunun 6 Ekim gibi çok yakın bir tarihte Xbox One için çıkacağını, Horizon eklentisinin de Xbox One’a daha sonra sunulmasının düşünüldüğünü belirtti.

Bakalım Xbox oyuncuları Gamepad kullanarak uzayda saatler harcamak, düşman seçerken yapılacak ufak bir hatada saatlere malolacak miktarda para kaybetmeye hazır mı?

oceem0cp6hhz6z1bokca

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr