Ertelemelerde son perde: Deus Ex Mankind Divided

Yılın bu dönemini iki şey ile hatırlayacağız. Bir sene boyunca beklediğimiz oyunların yarısının bir ay içinde piyasaya çıkması ve birbiri ardına ertelenen oyunlar ile.

Birbiri ardına gelen bu ertelemelerin son kurbanı da Deus Ex: Mankind Divided oldu maalesef. Eidos Montreal’den yapılan açıklamaya göre oyunun 23 Şubat 2016 olan çıkış tarihi 23 Ağustos 2016’ya çekildi. Birileri yaz aylarında oyun gelmiyor mu demişti?

Eidos Montreal’in patronu David Anfossi’nin blog yazısında belirttiği üzere bu ertelemenin sebebi çözülmesi olmazsa olmaz büyük problemler değil, oyunun cilalanması için gerekli ek süre ihtiyacından kaynaklanıyor. Anfossi ortaya çıkardıkları üründen emin olduklarını ve gurur duyduklarını ancak oyunda ilerledikçe elden geçirmeleri ve rafine etmeleri gereken kısımlar olduğunu, bunların da ek süre gerektirdiğini belirtip bu erteleme ile oyuncuları hayal kırıklığına uğrattıkları için özür diledi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr