Eski tanıdıklar Street Fighter V ile geri mi dönüyor?

Bilindiği gibi Street Fighter V, bu ay sonunda Playstation 4’e özel olarak beta aşamasına geçecek, bazı karakterlerin sonraki aşamalarda döneceğine dair de bazı haberler mevcut.

Yoshinori Ono’nun Brezilya’da geçen yeni arena’yı tanıtırken gıyabında Blanka’nın döneceğini de ilan etmiş olduğu malum. Siliconera’nın kaynağını belirtmediği, ancak oldukça emin gözüktüğü haberine göre ise eski Street Fighter oyunlarından dört karakter de geri dönüyor Street Fighter V ile beraber. Bunlar Street Fighter 3’ten Alex ve Urien ile, Street Fighter Alpha 3’ten Karin Kanzuki ve R.Mika. Oyunda nasıl görünecekleri ve diğer herhangi bir konuda açıklanmış veya yayınlanmış bir şey olmadığını belirtelim.

Bu karakterlerin üçünün daha sonra Capcom’un başka oyunlarında da boy gösterdiğini, R.Mika’nın ise ilk günden beri oyuncuların favorisi olduğunu düşünürsek çok da mantıksız bir senaryo sayılmaz. Yine de Capcom’dan resmi bir açıklama gelene kadar tamamı söylentiden ibaret.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr