Euro Truck Simulator 2’nin hangi noktada eğlenceli bir kamyon simülasyonu olmaktan çıkıp kitlelere yayılmış bir çılgınlığa dönüştüğü konusu biraz karışık.

Daha önce kendi kemik kitlesini yaratmış 18 Wheels of Steel serisinin takipçisi olan oyun ülkemizde de çok ciddi bir oyuncu sayısına ve kalabalık bir topluluğa sahip. Binlerce lira harcayarak aldığı bilgisayarı 24 saat boyunca açık tutarak bilgisayar kontrolündeki kontratlı yapay zeka şöförleri sayesinde paraya para demeyen o kadar çok insan var ki, şaşarsınız.

SCS’in son zamanlarda duyurduğu “kokpit aksesuarları” temalı DLC ise tam da millet olarak bizim bayılacağımız türden bir eklenti oldu. Bunun için yapılmış en detaylı modlardan birisinin yapımcısı ise LEVEL okurları için yabancı değil. Seneler önce Level Online’ın ilk sitesinin yapımcısı ve Chip Online’ın webmaster’ı Selçuk İslamoğlu. (SiSL)

Selçuk İslamoğlu oyun için yapılmış en detaylı ve en “bizden” aksesuar setine imza atmış ve SCS’in forumunda da ciddi anlamda ilgi toplamış durumda. Gerekli dosyaları aşağıdaki linkten indirebilir, videodan detaylara ulaşabilirsiniz. Elbette kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında LEVEL ve CHIP dergileri de bulunmakta. 🙂

http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=194010

i5nvuLI

uoyj79z

xQDoEIs

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. murat 2 years ago | Cevapla
    dlc yi nasıl yükleyeceğim oyuna ?
    • Kürşat Zaman 2 years ago | Cevapla
      Steam'den 10tl karşılığında satın alabiliyorsunuz. http://store.steampowered.com/app/388470/

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr