Europa Universalis’in yapımcısı uzaya açılıyor: Stellaris

Bazı firmalar vardır, türü size uysun veya uymasın “babam çıksa yerim” dersiniz ve gerçekten de sizi mahçup etmezler, Paradox da öyledir işte bizim için.

Biz derken ben ve Ertuğrul Süngü olmak üzere en az iki kişiyiz burada. Hearts of Iron, Europa Universalis, Victoria ve Crusader Kings serilerinin yapımcısı Paradox Development Studio’dan gelecek olan oyun firmanın daha önce bulaşmadığı bir alana temas ediyor, evet uzaya gidiyoruz arkadaşlar.

Her seferinde baştan oluşturulacak ve sadece size ait olacak bir evrende geçecek olan oyunda yeni galaksiler keşfedecek, yeni gezegenlere inecek ve kolonileşmeye çalışacak ve diğer uzaylı ırklarla karşılaşıp onları tıpkı kendimiz gibi her gün konak-köşk dizileri izleyen, bir dakika boşluk bulduğunda elde telefon selfie çeken, birbirinin kafasına basarak yükselmeye çalışan iğrenç yaratıklar haline getirmeye çalışacağız. Güzelim gezegenlerine gidecek, gözümüze en güzel körfezi seçip nükleer santral dikeceğiz. Nasıl, çok heyecanlı değil mi?

Oyunun çıkış tarihi ve çıkacağı platformlar henüz belirsiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr