div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Europa Universalis’in yapımcısı uzaya açılıyor: Stellaris

- Advertisement -

Bazı firmalar vardır, türü size uysun veya uymasın “babam çıksa yerim” dersiniz ve gerçekten de sizi mahçup etmezler, Paradox da öyledir işte bizim için.

Biz derken ben ve Ertuğrul Süngü olmak üzere en az iki kişiyiz burada. Hearts of Iron, Europa Universalis, Victoria ve Crusader Kings serilerinin yapımcısı Paradox Development Studio’dan gelecek olan oyun firmanın daha önce bulaşmadığı bir alana temas ediyor, evet uzaya gidiyoruz arkadaşlar.

Her seferinde baştan oluşturulacak ve sadece size ait olacak bir evrende geçecek olan oyunda yeni galaksiler keşfedecek, yeni gezegenlere inecek ve kolonileşmeye çalışacak ve diğer uzaylı ırklarla karşılaşıp onları tıpkı kendimiz gibi her gün konak-köşk dizileri izleyen, bir dakika boşluk bulduğunda elde telefon selfie çeken, birbirinin kafasına basarak yükselmeye çalışan iğrenç yaratıklar haline getirmeye çalışacağız. Güzelim gezegenlerine gidecek, gözümüze en güzel körfezi seçip nükleer santral dikeceğiz. Nasıl, çok heyecanlı değil mi?

Oyunun çıkış tarihi ve çıkacağı platformlar henüz belirsiz.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler