Everybody’s Gone to the Rapture PC için duyuruldu!

Geçtiğimiz yılın en fazla beklediğimiz yapımlarından biriydi Everybody’s Gone to the Rapture, bu yüksek beklentileri de fazlasıyla karşıladı denilebilir.

The Chinese Room tarafından geliştirilen ve PS4’e özel olarak duyurulan oyun, son dönemlerde oldukça talep görmeye başlayan keşif oyunu türünün en iyisi olmaya adaydı ve biz dahil tüm basından çok yüksek puanlar aldı. Silahlarla savaşmadığınız, koşamadığınız (Koşma tuşu gizli de olsa vardı gerçi.), acele etmeden sakince deneyim ettiğiniz bu oyun türünün en önemli gereksinimi elbette iyi grafikler ve iyi bir hikaye, bu iki konuda da fazlasıyla aradığımızı bulduk açıkçası.

Geçtiğimiz aylarda fazla önemsemeyip geçtiysek de oyunun önümüzdeki dönemde Steam’e geleceği ile alakalı çok ciddi bir işaretler vardı bilindiği gibi. Bu kez sadece listede adı değil, Steam veritabanı girdisi de mevcut. Bunun yanında AMD ekran kartı sürücülerindeki notlar da oyunun PC çıkışını müjdeliyordu.

Nihayet The Chinese Room’dan resmi açıklama geldi.

The Chinese Room’dan oyunun PC’ye çıkış tarihi konusunda bir açıklama gelmiş değil, ancak türe ilgi duyan PC oyuncularının sabırsızlandıklarını tahmin edebiliyoruz, fazlasıyla da haklılar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr