Fallout 4: Automatron Çıktı!

Fallout 4’ün ilk ek paketi Automatron 10$ etiket fiyatıyla Xbox One, PlayStation 4 ve PC oyuncularının hizmetine sunuldu.

Ek paketin konusunu kısaca özetlemek gerekirse, Mechanist isimli gizemli bir karakter, içlerinde Robobrain’in de bulunduğu habis robotlardan oluşan ordusunu yedi düvelin üzerine salmaktadır. Onları avlayıp yağmaladığımız parçalardan kendi robotlarımızı üretmek ise doğal olarak bize düşüyor. Ek pakette karman çorman kombinasyonlarda kullanabileceğimiz yüzlerce unsur vaat ediliyor. Daha önceki haberlerde bahsi geçmiş olan lightning chain gun da bunlardan birisi. Onbeşinci seviyenin üzerindeki karakterler robotlarının dış boyasını ve hatta seslerini bile istedikleri gibi ayarlayabiliyorlar.

fallout-4-automatron-robot-768x432

Automatron Fallout 4 için gelecek eklenti serisinin ilkini oluşturuyor. Nisan’daki eklentiyle yerleşkelerimize Wasteland Workshop ekleyebileceğiz ve Mayıs ayı itibariyle Commonwealth’ten Maine’e ve Far Harbor’a seyahat edebileceğiz. Far Harbor, Bethesda Game Studios’un şimdiye kadar yarattığı oyun çıkışı sonrası içerik içerisinde en büyük oyun alanı rekorunu elinde bulunduruyor, söylemeden geçmeyelim.

Kaynak: FRPNET.net – Can Ayas

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

14 Şubat Sevgililer Günü'nde hangi oyunları oynadık? https://t.co/sB2OmLI7G1 https://t.co/8g7gCQf1ku
Black Panther sinemalardan önce “LEGO Marvel Super Heroes 2″ye geldi https://t.co/62PFr92vR0 https://t.co/rFv1F3zhPf

Flickr