Fallout 4 karakterinizi şimdiden yaratmaya başlayın!

Fallout 4, Kasımdan önce gelmeyecek ancak, halen yapım aşamasında olan karakter yaratma programıyla kendi karakterinizi şimdiden yaratmaya başlayabilirsiniz. Sizi fazla bekletmek istemeyiz bu yüzden sizi hemen http://wolfstack.com/vault-111 adresine alabiliriz. Merak etmeyin nasıl bir karakter yarattığınız konusunda sizi eleştirmeyeceğiz çünkü şuan biz de bu işle meşgulüz.

Karakterinize S.P.E.C.I.A.L. özelliklerini dağıtırken ekranın alt kısmında ise eş zamanlı olarak karakterinizin can puanlarının, aksiyon puanlarının ve taşıma kapasitelerinin nasıl değiştiğini görebilirsiniz. Yeterince heyecanlı mı? O zaman bir de şunu okuyun. Karakterinize özelliklerini dağıttıktan sonra üst kısmında perks yani yeteneklerini görebiliyor olacaksınız. Dağıtımınıza göre kombinasyonlar şeklinde karakterinize otomatik olarak bu perkler yükleniyor ve siz bunları takip edebiliyorsunuz. Perks şeması henüz yapım aşamasında ve yarı yarıya bitmiş durumda, ama bu kendi karakterimizi yaratmaktan alıkoyamaz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr