Fallout 4 Pip-Boy Edition Türkiye’ye geliyor!

Fallout hayranlarına harika bir haberimiz var!

İlk önce Fallout 4 Pip-Boy Edition‘ın çıkış haberi ile sevindik, sonrasında ürüne yakından bir baktık. Sadece Amerika içerisinde ön siparişe çıkan ürün stoklarda tükendi ve Bethesda, “Bir daha üretmeyeceğiz,” deyince de üzüldük. Ancak Aral Game bizleri de düşünerek erkenden bu koleksiyon paketini kendisine ayırmış ve ülkemize getiriyor!

Fallout-4-Pip-Boy1

Doğrusu ilk önceleri eBay gibi sitelerden nasıl buluruz, başka da üretmeyeceklermiş derken Aral Game bombayı patlattı. Hayır hayır, nükleer bomba değil, Pip-Boy Edition bombası. Fallout 4 Pip-Boy Edition, Aral Game sitesinde ön siparişe açıldı.

PC, PS4 ve XBox One için ayrı ayrı üretilen bu koleksiyon paketini indirimli olarak 531 TL fiyatla sipariş verebilirsiniz.

fallout-mini-nuke-paket-banner

Bir bomba daha gelsin. Evet, bu sefer gerçekten bomba! Sizlere daha önce tanıttığımız Fallout Anthology paketi de Salı gününden itibaren Aral Game’de satışa çıkıyor. Bana erkenden ulaştı, paket harika, kaçırmayın!

Kaynak: FRPNET

fallout-mini-nuke-paket-2

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. berat kurnaz 3 years ago | Cevapla
    aral game adini gordukten fiyata sasirmadim.parada biriktirmistim ama buna 531 tl veremem.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Splatoon 2 turnuvaları için yeni websitesi duyuruldu. https://t.co/8G3d4OraJl https://t.co/GHQyrRQcZ9
İnceleme: Razer Kraken Tournament Edition https://t.co/RdpUbQzQny https://t.co/zlDUci5daL

Flickr