Fallout 4’den S.P.E.C.I.A.L videoları!

Neredeyse bir çoğumuz Fallout 4’ü bekliyoruz ve son zamanlarda Season Pass’ten bahsetmiştik. Şimdi sırada daha farklı bir haber var. SPECIAL Fallout serilerinde her zaman önemli bir rol oynamıştır. Oyunun merkezi gibi bir şeydir. Strength, Perception, Endurance, Charisma, Intelligence, Agility ve Luck. Aşağıda ki videomuz da bunlardan Strength’in nasıl bir rol oynadığını çok hoş ve güzel bir çizgi romanla anlatmış Bethesda.

Oyunun Kasım gibi yakın bir tarihte çıkıyor olmasına halen daha inanamıyorum açıkçası ve hala böyle videolar paylaşmaları gerçekten bekleyenleri heyecanlandırıyor. Ancak belirtmek gerek, Season Pass hakkında daha fazla bilgi edinseydik hiç fena olmazdı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr