Fallout 4’e mevsimler geldi!

Belki karşılaştığımız oyun teknik ve anlatım açısından yılın oyunu olabilecek kadar iyi değildi ama bu çılgınlık bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Evet aynen öyle, eminiz ki aranızda hala deliler gibi Wasteland’i didik didik edenler var. Hatta oyunu tüketip sildiyseniz bile yeniden başlamanız konusunda sizleri cesaretlendirecek kadar iyi bir mod var karşımızda şu an. Nexusmods’tan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu mod oyuna mevsimleri ekliyor ve bunu da muhteşem bir işçilikle yerine getiriyor.

5810-0-1452204399

Şu an tek sıkıntı bu mevsimlerin otomatik olarak değişmiyor olması, haliyle siz kendiniz kaplama paketleri arasında geçiş yapmak zorundasınız halen. Biraz can sıkıcı olduğunu kabul ediyorum ama bir yerden başlamak gerek zira yapımcı da Creation Kit çıktıktan sonra otomatik mevsim geçişlerinin mümkün olabileceğini belirtiyor.

Kısa bir bakış için aşağıdaki videoyu, indirmek için de yukarıdaki hyperlink’i kullanabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr