Fallout 4’te depresyonu basket oynayarak yenin!

Goran Dukic’in “Wristcutters: A Love Story” adlı filmini izleyenler mutlaka olmuştur aranızda.

Tom Waits’in de yardımcı rollerden birisinde teşrif ettiği bu güzide filmde kahramanlarımız sadece yaşamına intihar ederek son verenlerin bulunduğu, isteseler bile gülemedikleri, gökyüzünde yıldızların olmadığı ve çiçeklerin açmadığı bir dünyaya gönderiliyorlardı. Wasteland pek çok açıdan Dukic’in dünyası kadar depresif sayılabilir, hatta muhtemelen daha fazla.

Peki, bir RPG oyunu olmanın hakkını verip vermediği, özellikle de Fallout hayranları tarafından tartışılan bir oyunda kendimizi rolümüze kaptırmaya çalışalım. Yanımızdan geçip gitmiş, okeye dönen bir dünyada ruh sağlığınızı nasıl koruyabilirsiniz?

Seçeneklerden biri aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi Fallout 4’ün kalas fizik motorunu kullanarak basketbol oynamaya çalışmak. Canınız videoyu hazırlayan arkadaş kadar sıkılırsa eğer oldukça yaratıcı basketler de atabilirsiniz, bir göz atın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr