Fallout 4’ü beklerken: Fallout – Autumn Leaves

Şöyle bir takvime bakalım, şunun şurasında 41 günümüz kaldı Fallout 4 için, bu boşluğu değerlendirmek için harika bir sebebimiz de var artık.

Obsidian tarafından geliştirilen Fallout: New Vegas beş yaşını çoktan geride bıraktı, bir de nedense, hadi Fallout: Tactics kadar olmasa da biraz “öteki Fallout” muamelesi de gördü bizlerden, oynadık, keyif aldık, sonra da bir kenara bıraktık. 1 Ekim’de piyasaya çıkacak olan bir tam dönüşüm modu olan Fallout: Autumn Leaves bu nadasa son vermeyi hedefliyor.

Oyuna yeni karakterler, sekiz yeni quest ve 2000 satırdan fazla diyalog ekleyecek olan Fallout: Autumn Leaves oyuna 7 saatlik içerik ekleyecek, üstelik ücretsiz olarak. Yeni perk’ler, yeni sonlar ve Pablo Coma’nın elinden çıkan soundtrack’i de buna dahil etmemiz gerek.

Mojave çölünün derinliklerinde senelerdir gizli kalmış, makineler tarafından “insansızlaştırılmış” çok eski bir kütüphane bulmamızla başlayacak gibi gözüküyor bu macera. Bakalım bu eski Vault’da hangi sırları keşfedeceğiz.

Sizi bilmem ama ben Kayra’nın “yapma bunu, yapma” demesine rağmen yeniden başladığım Fallout 1’e bu mod yüzünden ara verecek gibiyim.

http://baronvonchateau.tumblr.com/

Weln-NGPn4QE.1200x630.UjabWTf0

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. hakan 2 years ago | Cevapla
    benim gibi parasızlara iyi gelir bu.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr