Fallout 4’ün perklerine toplu bakış!

İşte sizin için Fallout 4’ün perk sistemine ait, video formatında küçük ayrıntılar…

Türk oyun basını hariç herkes önyüklemesini yaptı ve Fallout 4’ü oynamaya başladı sayılır artık. Hatta okulu asmanız için firmanın marketing direktörü ve aynı zamanda saygı duyulan bir doktor olan Pete Hines rapor yazıp örneğini bile paylaştı Twitter’dan!

Bu nedenle, tüm bölümler çizelgesinin video formatındaki kayıtlarını incelemeniz için sizlerle paylaşıyoruz. Bunun oyuna başlarken yapacağınız seçimlerinizde (S.P.E.C.I.A.L) işe yarayacağını düşünüyoruz. Böylece her bir perk’in neler getirip götürdüğünü önceden biliyor olacaksınız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr