Fallout 4’ün perklerine toplu bakış!

İşte sizin için Fallout 4’ün perk sistemine ait, video formatında küçük ayrıntılar…

Türk oyun basını hariç herkes önyüklemesini yaptı ve Fallout 4’ü oynamaya başladı sayılır artık. Hatta okulu asmanız için firmanın marketing direktörü ve aynı zamanda saygı duyulan bir doktor olan Pete Hines rapor yazıp örneğini bile paylaştı Twitter’dan!

Bu nedenle, tüm bölümler çizelgesinin video formatındaki kayıtlarını incelemeniz için sizlerle paylaşıyoruz. Bunun oyuna başlarken yapacağınız seçimlerinizde (S.P.E.C.I.A.L) işe yarayacağını düşünüyoruz. Böylece her bir perk’in neler getirip götürdüğünü önceden biliyor olacaksınız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr