Fallout: New Vegas’a nükleer kış geliyor!

Fallout: New Vegas için hazırlanan Fallout: The Frontier modu tam da istediğimiz şeyleri bize sunuyor. Dinamik hava efektleri ile desteklenen nükleer kış.

The Frontier, Fallout: New Vegas’ı tamamen dönüştüren ve ilk trailer’ı henüz yayımlanmış devasa bir yapım ve fazlasıyla hayatta kalma öğeleri içeriyor. Yapımcılar modda nükleer kış’ın zorluklarına karşı ayakta kalmaya çalışacağınızı ve bazı noktalarda hayatta kalmak ile doğru olanı yapmak arasında gidip geleceğinizi belirtiyor.

Modun getirdiği en büyük yenilik ise, hava koşulları. Bir nükleer kış’ta bekleyebileceğiniz üzere gölgede 45 derece sıcakta başladığınız bir gün, dakikada on santim kar biriktiren bir tropik kar fırtınası ile noktalanabiliyor. Karakterinizin üzerine giydiklerinin bile oyuna etkisi olacak. Kar, yağmur, sis gibi efektlerin yanında buzdan donma tehlikesi, o şartlara alışık yaratıklar (Kurt?) gibi binlerce sorunumuz olacak.

Bu kadarla da bitmiyor; yeni Vault’lar, gökyüzünde it dalaşları, yok edilebilen eşyalar gibi orijinal oyunun sahip olmadığı pek çok detay da The Frontier’da bulunacak, merakla bekliyoruz.

http://www.falloutthefrontier.com/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr