Fallout Shelter, Android’e çıktı!

Aylarca bekleyişten sonra sonunda Bethesda tarafından yapılan Fallout Shelter, Android platfromlara da çıktı. Bugün çıkan oyun iOS platformlarda milyonlarca kez indirilmişti.

Android platformlarda da milyonlarca kez indirilmesi beklenen oyun iOS platformlara üç ay önce çıkmıştı ve dünya çapınca en çok indirilen mobil oyunlardan biri olmuştu. Oyunun yapımcı firması böyle büyük bir başarıyı beklemiyordu. Oyun içi satın alım özelliği olan Fallout Shelter oyunun yapımcı firmasına ilk iki haftada toplamda 5 milyon dolar gelir getirdi. Oyunda amacımız güzel bir sığınak kurup bu sığınağı ve içinde yaşayan insanları yönetmek ve korumak. Oyunu Google Play ve Appstore‘den indirebilirsiniz.

Öte yandan Fallout 4’ün PC, PS4 ve Xbox One’a 10 Kasım tarihinde çıkacağını hatırlatmayı unutmayalım.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr