Fallout’u beklerken: Shardlight

Uzun süredir post-apokaliptik bir macera oyunu özlemi çekiyorduk, bu açığı giderme potansiyeli çok yüksek bir oyun var karşımızda.

Blackwell serisinde geliştirici, Gemini Rue, Resonance ve geçtiğimiz aylarda incelediğimiz Technobabylon gibi harika yapımlarda da yayımcı olarak gördüğümüz Wadjet Eye Games’ten bu defa post-apokaliptik bir macera oyunu geliyor, tam da Fallout’u beklediğimiz günlerde. Bununla birlikte oyunun PC’ler için piyasaya sürülmesi 2016 bahar aylarını bulacak.

Nükleer felaketin ve yemek ve su kıtlığının içinde ölümcül hastalığına deva arayan hasta bir kadının, Amy’nin hikayesine tanık oluyoruz. Bu o kadar da kolay olmayacak zira dünyanın elde kalan kısıtlı kaynaklarına hükmeden oligarşik güçler bunları zenginlere ve kendi yandaşlarına bol keseden dağıtırken dünyanın geri kalanını açlık ve sefaletle yaşamaya mecbur etmiş durumda.

Wadjet Eye Games’i Blackwell serisi ve The Shivah’ın ardından geliştirici koltuğunda görmek güzel, bakalım beklentimizi karşılayabilecek mi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr