Far Cry Primal mağarada 1 gece geçirmeye davet ediyor!

Ubisoft gizemli bir videoyla Far Cry Primal’i duyurmuştu. Taş Devri’nde geçen açık dünya oyunu Far Cry Primal sizi mağarada bir gece geçirmeye davet ediyor.

Ubisoft, yeni bir fragmanla birlikte duyurduğu yarışmada, bir dağın yamacındaki mağarada bir gece iki gün geçireceğiniz bir ödül verecek. Bu yarışmayı ise Twitter üzerinden götürecek. Yapmanız gereken tek şey Twitter hesabınızdan @farcrygame sayfasına #cavebnb hashtagi ile birlikte yarışmayı neden kazanmanız gerektiğini yazmak. En yaratıcı cevabı veren şanslı kişi kış ortasında, henüz yeri açıklanmamış bir mağarada kalma şansı kazanacak! Yarışma ile ilgi daha fazla detay için Far Cry Primal sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ubisoft’un yayımladığı mağarayı gösteren Cavebnb adlı fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr