Farming Simulator 17 Platinum Edition duyuruldu!

14 Kasım’da çıkacak olan Farming Simulator 17 Platinum Edition ilk görüntülerini yayınladı.

Çok fazla içeriğe sahip olacak ve Farming Simulator’ı tam anlamıyla yansıtacak olan Platinum Edition 14 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC/Mac platformlarında bizlerle olacak. Oyun, otantik manzaralar, eşsiz bitki örtüsü, demiryolu ağı, yöresel hayvanlar ve şeker kamışı alanları ile muazzam bir Güney Amerika atmosferi ve geniş yelpazede güzel bir simülasyon tecrübesi sunacak.

Ayrıca tarımınızı nasıl geliştirmek istediğiniz konusunda daha fazla seçeneğin keyfini yeni şeker kamışı biçerdöveri CASE IH A8800 MR ile şeker kamışı hasat ederek çıkarabilirsiniz. Dahası 80 ayrı firmadan 275 araç ve ekipman sizleri bekliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr