Final Fantasy XV’in demosunun ne kadar karışık hisler bıraktığı henüz aklımızdan silinmemişken bir de Gamescom’da dört buçuk dakika boyunca ölesiye sıkıldığımız bir trailer’ına maruz kaldık.

Ardından oyunun çıkış tarihinin 2017 yılından 2016 yılı içine çekildiği açıklandı ve bugün de nihayet yeni görseller yayınlandı. Görseller çok yüksek kalitede olmasa da Final Fantasy’nin o mistik havasını da taşımıyor açıkçası. İlk fotoğrafta boyband görünümlü kahramanlarımız Bentley benzeri bir aracın içerisinde gözüküyor ve oyunun açık dünya oynanışına dair bir detay deyip geçebiliriz. Diğer iki fotoğrafta ise bir zindan ve Duscae bölgesinin güzel kenti Lestallum’dan bir kesit gözüküyor.

Bahsi geçen Gamescom fragmanı…

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr