Final Fantasy XV için yeni trailer yayınlandı

Aslında Final Fantasy’nin bir demosunu oynayıp ilk bakışını yapmış, o kadar da fazla etkilenmemiştik hatırlayacaksınız.

Final Fantasyt Type-0 HD’nin PS4 versiyonunu (malum artık PC’ye çıkıyor) satın alanlara özel olarak sunulan demo’daki karakterlerin boyband grubundan fırlamış gibi olması ve diğer oynanış detayları Tuna’nın oyunu beklentileri arasından çıkartmasına neden olmuş, ardından da Final Fantasy VII Remake şovu çalmıştı.

FFXV için Gamescom’a özel, uzunca bir fragman yayınlandı ve oyunda geçen zamanın on beş sene öncesini konu alıyor. Oyunun hayatına Final Fantasy XIII Versus (PS3) olarak başladığını ve zaman içinde bugüne evrilerek bu hale geldiğini de hatırlatalım.

Bu arada hala oyun için bir çıkış tarihi alamadık. Square Enix bizzat olmadığı fuarda FF7 Remake ile alakalı bir şey de duyurmadı henüz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr