div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Final Fantasy XV’e çıkış tarihi ve yeni demo!

- Advertisement -

Square Enix’in çıkışı bir ertelenen, bir geri alınan yeni oyunu nihayet resmi çıkış tarihine kavuştu.

Belki hatırlayacaksınız, geçtiğimiz yıl Final Fantasy Type-0 HD satın alanları bir sürpriz bekliyordu. Neredeyse oyundan bile önemli olan Final Fantasy XV demosu da diske dahildi ve oyunu büyük bir beklenti ile oynayan Tuna da gördüklerinden pek hoşlanmamıştı.

Devam eden süreçte Final Fantasy XV’in oyuncuların gözündeki imajı hayli inişli çıkışlı bir seyir izledi denebilir. Boyband tipli yeni karakterler üzerinden yoğunlaşan eleştiriler, geçtiğimiz yaz yayınlanan gayet başarılı bir sinematiği ardından tam durulmuştu ki oyunun 2017 yılına ertelendiği haberleri geldi. Daha sonra da NeoGAF’ta oyunun çıkış tarihinin 30 Eylül 2016 olarak gözüktüğü bir ekran görüntüsü geçildi.

Dün sabaha karşı yapılan ve aşağıda tekrarını izleyebileceğiniz Uncovered: FFXV yayınında oyun çıkış tarihi yanında bazı detaylara kavuştu, en önemlisi de Xbox One ve PS4 sahiplerinin indirebileceği 4.5GB boyutundaki yeni Platinum Demo. Oyunun PC sürümü konusunda ise herhangi bir açıklama yok, elbette demo da yok.

Ayrıca demo’nun 41 dakikalık oynanış videosunu da izleyebilirsiniz.

- Advertisement -

Son olarak kaçıranlar için 3 saatlik Undercovered: FF XV yayını aşağıda;

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler