Final Fight kamerasından Final Fantasy VII!

Biz Final Fantasy XV ve Final Fantasy VII Remake’i bekleyeduralım, Singapur merkezli PD Studio FF7’nin Beat ‘Em Up versiyonunu geliştirdi!

Yanlış duymadınız, Final Fantasy VII: Reimagined 2D olarak ve Beat ‘Em Up formatında tasarlanmış bir oyun, tıpkı vaktiyle gençliğimizi öldüren Captain Commando ve Final Fight gibi. Üstelik yayınlanan demo’da sadece Cloud ile değil Tifa ile de oynayabiliyoruz ve summon’larımız da mevcut. Cloud için Ifrit ve Tifa için de Shiva. Ayrıca Materia’da atlanmamış, her iki kahramanımız da 4 vuruşluk bir kombo tarafından tetiklenen Fire, Ice ve Lightning’e sahip.

Oyun tahmin edebileceğiniz gibi resmi bir proje değil, haliyle Final Fantasy lisansına da sahip değil ve bu durum değişmediği sürece de satılamayacak. PD Studio bunun farkında olduklarını ve yaptıkları şeyin çok sevdikleri bir oyun için yapılan güzellemeden ibaret, tamamen keyif için yapılmış bir oyun olduğunu belirtiyor.

Oyunun demosunu şuradan indirebilirsiniz, çok eğleneceğinize de eminiz; http://ffvii-reimagined.com/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr