Çok kısa süre içerisinde birçok oyuncunun dikkatini çeken korku oyunu Five Nights At Freddy’s, 18 Ağustos tarihinde Steam’e çıkmıştı. Orijinal bir teması, oynanış tarzı ve gizemleri olan oyunun ikinci ve üçüncü oyunları da piyasaya sürülmüştü.

Oyunun yapımcısı Scott Cowthon, kendi internet sitesinde yeni bir görsel yayınladı. Görselde Five Nighst At Freddy’s animatroniklerinden biri bulunuyor ve görselin son kısmında “The Final Chapter” yani son bölüm yazıyor. Ayrıca yazının altında yazan tarihte de 31 Ekim 2015 yazmakta. Ayrıca oyunun görselini bilgisayarımıza kaydettiğimiz zaman görselin ismi 4.jpg olarak gözüküyor. Burdan da anlayabildiğimiz üzere Five Nights At Freddy’s serisinin dördüncü ve son oyunu Ekim ayının son günü geliyor.

Öte yandan Five Night At Freddy’s’in filminin de yapıldığını hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr