div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Gabe Newell Simulator de neyin nesi? Yoksa???

- Advertisement -

Gabe Newell’ı yöneterek Valve binasını uzaylı istilasından koruduğunuz oyun bugün Steam’de erken erişime girecek. Vallahi.

Gabe Newell Simulator üçüncü kişi kamerasından oynanacak bir aksiyon oyunu ve yönettiğimiz kişi de bizzat Valve’in patronu Gabe Newell. E3 fuarı sırasında tam Half Life 3 açıklanacağı sırada ortalık karışıyor ve Gabe Newell’ı yöneterek Valve binasını korumaya çalışıyoruz, yani şaka elbette ama konu tam olarak böyle başlıyor oyunda.

Üstelik uzaylı istilasının sebebi daha da absürd. Half Life 3’ün çıkınca milyonlarca satılıp piyasadaki tüm ilgiyi üzerine çekmesinden korkan rakip oyun firmalarının birleşip oyunun duyurusu sırasında diğer boyutlara bir kapı açıyor ve yaratıkların Valve binasını işgal etmesine yol açıyorlar.

Oyunun size sunacakları arasında ise milyonlarca easter egg, saatlerce Gabe’in mübarek, nur yüzünü görme ayrıcalığı, Half Life 3’ü piyasaya sunma veya tamamen tarihe gömme seçenekleri(!) gibi bazı vaatleri var.

Oyun bugün saat 19:00’da Steam’de erken erişime açılıyor.

İçimizde anormal, uzun süredir beklediğimiz bir duyuruya ön hazırlık olduğu yönünde bir his var, bakalım ne ile karşılaşacağız. 🙂

- Advertisement -

ss_69f1c4070d73d16291f3c2cd557994b107dc9e2e.600x338

Haberler

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler