Gabe Newell Simulator de neyin nesi? Yoksa???

Gabe Newell’ı yöneterek Valve binasını uzaylı istilasından koruduğunuz oyun bugün Steam’de erken erişime girecek. Vallahi.

Gabe Newell Simulator üçüncü kişi kamerasından oynanacak bir aksiyon oyunu ve yönettiğimiz kişi de bizzat Valve’in patronu Gabe Newell. E3 fuarı sırasında tam Half Life 3 açıklanacağı sırada ortalık karışıyor ve Gabe Newell’ı yöneterek Valve binasını korumaya çalışıyoruz, yani şaka elbette ama konu tam olarak böyle başlıyor oyunda.

Üstelik uzaylı istilasının sebebi daha da absürd. Half Life 3’ün çıkınca milyonlarca satılıp piyasadaki tüm ilgiyi üzerine çekmesinden korkan rakip oyun firmalarının birleşip oyunun duyurusu sırasında diğer boyutlara bir kapı açıyor ve yaratıkların Valve binasını işgal etmesine yol açıyorlar.

Oyunun size sunacakları arasında ise milyonlarca easter egg, saatlerce Gabe’in mübarek, nur yüzünü görme ayrıcalığı, Half Life 3’ü piyasaya sunma veya tamamen tarihe gömme seçenekleri(!) gibi bazı vaatleri var.

Oyun bugün saat 19:00’da Steam’de erken erişime açılıyor.

İçimizde anormal, uzun süredir beklediğimiz bir duyuruya ön hazırlık olduğu yönünde bir his var, bakalım ne ile karşılaşacağız. 🙂

ss_69f1c4070d73d16291f3c2cd557994b107dc9e2e.600x338

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
    • Kürşat Zaman 2 years ago | Cevapla
      Gayrı resmi video, normal. :) Değiştireceğiz uygun bir tanesi ile. :)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr