Gabe Newell şu sıralar nelerle uğraşıyor dersiniz?

10 Ekim 2007… Half-Life 2: Episode Two bu tarihte çıktı. O zamandan bu yana Steam büyüdü, bütün dünyayı esir aldı. Biz de gözlerimiz yaşlı Half-Life 3‘ü beklemeye başladık.

Son zamanlarda Valve‘ın başındaki isim Gabe Newell‘dan da çok bir ses alamadık. Ta ki bugüne kadar. Peki Gabe Newell yaptığı ne ile karşımıza çıktı? Half-Lif…!? Yoo hayır. Yeni bir oyun..? Yoo.. Portal 3..? Bunların hiçbiri değil. Tam olarak kendisi karşımıza bir mutfak aleti – yemek reklamında çıktı. Evet doğru duydunuz. 1:32’de kendisini kahvesi çalınırken bulabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr