Game of Thrones’un ikinci sezonu yolda!

Telltale’a ait Game of Thrones oyununun baş yapımcısı Kevin Bruner’ın The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamaya dayanarak ikinci sezonunun yolda olduğunu sizlere bildirmek isteriz.

Oyunun ikinci sezonu için uzun süredir çalıştıklarını belirten Bruner, oyunla ilgili fazla bilgi vermekten çekinirken, oyunda yine birden fazla karakter ile oynanabileceğini de söyledi. Bununla birlikte oyuncuların ilk sezondaki seçimlerinin ikinci sezonu etkilemesi gibi faktörlerin olacağını ve ikinci sezon çıkışı için onları uzun süre bekletmeyeceklerine dair açıklamalarda da bulundu.

Bruner’dan oyunda kaç karakter olacağıyla ilgili kesin bilgiler alamasak da ikinci sezondaki asıl olayın House Forrester’ın trajedi ve hainlik içerikli yeni maceraları olacağını söyleyebiliriz.

Ancak dediğimiz gibi, birinci sezon sonunda kimin hayatta kalıp kalmadığı ve yaptığınız diğer seçimler ikinci sezonu etkiliyor olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr