Gameloft’un “Black Friday” sürprizi!

ABD’ de başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan “Black Friday” artık hey yerde.

Gameloft’un 2017 Black Friday indirimleri, 21Kasım Salı günü itibariyle başladı. İlk güne özel, Gameloft oyunlarının* oyun içi ürünlerinde %50’ye varan indirimler, oyuncuları bekliyor. Black Friday indirimleri, Asphalt 8: Airborne, Blitz Brigade, Dragon Mania Legends, March of Empires, Sniper Fury, World at Arms gibi popüler oyunlarda dokuz gün boyunca devam edecek. Black Friday İndirimleri ise 21 Kasım-29 Kasım arasında, dokuz gün boyunca devam edecek. Black Friday İndirimleri tam olarak 24 Kasım’da başlayacak.

*Hangi Gameloft oyunlarında Black Friday indirimleri olduğunu öğrenmek için; -http://www.gameloft.com/tr/black-friday- promotions/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr