Gamescom Özel: Blizzard’ın Gamescom yayınları

Blizzard’ın hemen her oyunu için bir iki ufak yenilik tanıttığı dünkü medya brifinginin ardından geldik çoğu kişi için Gamescom’un en büyük olayını geride bıraktık: World of Warcraft: Legion duyuruldu.

Bugün 19:00’da başlayacak etkinlikte daha önce medya brifinginde tanıtılan Heroes of the Storm’un yeni kahramanları ve Hearthstone’un yeni destelerinin daha geniş bir sunumunu izleyeceğimizi tahmin ediyoruz. Aynı şekilde yarın da Overwatch ve Starcraft II: Legacy of the Void’e ayrılmış durumda. İkisini de bu sayfadan takip edebilirsiniz.

İlk gün 80’ler partisi kıvamında yapılan ve canlı olarak takip edemediğimiz medya brifing’inin aksine dün gibi bugün de canlı yayın var, üstelik Gamescom’un sonuna kadar her gün canlı yayınlar mevcut Blizzard’dan.

Cuma 19:00 – Heroes of the Storm ve Hearthstone için yeni eklentiler tanıtılıyor.
Cumartesi 19:00 – Overwatch / Starcraft II: Legacy of the Void
Pazar 18:00 – World of Warcraft eklentisi üzerine geliştirici sohbeti

Bu yayınların tümünü sayfaya eklediğimiz Twitch modülünden takip edebilirsiniz.

Watch live video from BLIZZARD on www.twitch.tv

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr