Garry’s Mod’un takipçisi yolda!

Senelerdir Half-Life 2’nin datalarıyla oynaya oynaya bir hal olduğumuz Garry’s Mod’un takipçisi duyuruldu gibi, bir şekilde.

Modun yaratıcısı Garry Newman’ın PcGamesN ile yaptığı röportajda söylediklerine bakılırsa yeni Garry’s Mod oldukça olası ancak bu defa VR ağırlıklı olacak, bir de adı galiba Garry’s Mod 2 olmayacak.

Half-Life’ın modelleri, grafikleri ve fizik motoru üzerinde, sanki BeamNG.drive oynuyormuşsunuz gibi her türlü hokkabazlığı yapma imkanı veren, tezlere bile konu olmuş olan Garry’s Mod zamanla tam bir fenomene dönüştü. Bugün halen Youtube’a bu mod ile yapılmış onlarca video yükleniyor, çıkışından tam on sene sona. İşte böyle bir fenomen ile karşı karşıyayız.

Garry Newman’ın önündeki en büyük soru işareti finansman olacak, ancak bunun için elinde kendisine sağlanmış bir bütçe olacak mı, yakında göreceğiz.

HL2GM

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr