Garry’s Mod’un takipçisi yolda!

Senelerdir Half-Life 2’nin datalarıyla oynaya oynaya bir hal olduğumuz Garry’s Mod’un takipçisi duyuruldu gibi, bir şekilde.

Modun yaratıcısı Garry Newman’ın PcGamesN ile yaptığı röportajda söylediklerine bakılırsa yeni Garry’s Mod oldukça olası ancak bu defa VR ağırlıklı olacak, bir de adı galiba Garry’s Mod 2 olmayacak.

Half-Life’ın modelleri, grafikleri ve fizik motoru üzerinde, sanki BeamNG.drive oynuyormuşsunuz gibi her türlü hokkabazlığı yapma imkanı veren, tezlere bile konu olmuş olan Garry’s Mod zamanla tam bir fenomene dönüştü. Bugün halen Youtube’a bu mod ile yapılmış onlarca video yükleniyor, çıkışından tam on sene sona. İşte böyle bir fenomen ile karşı karşıyayız.

Garry Newman’ın önündeki en büyük soru işareti finansman olacak, ancak bunun için elinde kendisine sağlanmış bir bütçe olacak mı, yakında göreceğiz.

HL2GM

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr