Gears of War: Ultimate Edition’ın PC sürümü gecikecek

Biz E3’te Gears of War 4’ü görmeye kendimizi hazırlamışken Xbox’ın patronu Phil Spencer ilk oyunun elden geçirilerek Xbox One’a geleceğini de açıklamıştı.

Oyunun yapımcısı Coalition’ın patronu Rod Fergusson’da geçtiğimiz ay oyunun Xbox One yanında Windows 10 için de çıkabileceğini ima etmişti. Bu konunun artık netleştiğini söylemek mümkün, zira bir açık soru cevap seansı sırasında Phil Spencer’da olayı doğrulayıp, bir konuyu da netleştirdi: Windows 10 versiyonu Xbox One ile aynı zamanda satışa sunulmayacak.

Windows 10 versiyonunun taleplerinin ne olacağını henüz bilmiyoruz, DirectX 12’nin zorunlu tutulup tutulmayacağı, ne zaman satışa çıkacağı konusunda da net bir açıklama yok. Ancak Microsoft önceliği 25 Ağustos’ta piyasaya çıkacak olan Xbox One versiyonuna vereceğini net olarak ortaya koymuş durumda.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr