Ghost Trick mobil Bioshock ile aynı kaderi paylaştı

Bir sabah uyandığımızda 2K’nın ürettiği mobil Bioshock App Store‘dan silinmişti. Buna sebep olarak da mobil cihazlara gelen güncellemelere oyunun yetişememiş ve nihayetinde doğru düzgün çalışmaz bir hale gelmiş olması gösterilmişti.

Şimdi ise Capcom‘un Ghost Trick‘inin başın aynı şey geldi. Ansızın App Store‘dan silindi. Peki buradan silinmesini anladık da neden kullanıcıların hesaplarından sildiniz onu anlamadık. Yani para vermiş olduğunuz bu oyunu sildiyseniz geri yükleyemiyorsunuz. Bu konu ile ilgili Capcom bir açıklama yapmadı henüz ama elini çabuk tutsa iyi olur gibi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr