Glitchsoft’un son oyunu AC: Syndicate’in birbirinden güzel hataları

Assassin’s Creed denince aklınıza ne geliyor diye sorsalar ilk cevaplardan biri de serinin glitch’leri olurdu. Hatırlar mısınız bilmiyorum, henüz daha ilk oyun çıkmamışken ve Jade Raymond Ubisoft‘tayken canlı tanıtımlardan birinde birçok hata yaşanmış ve Jade zor durumda kalmıştı. Neyse, o zamanlar AC henüz seri üretime geçmemiş ve en azından tamamlanmış oyunlar çıkarıyordu. Sonra da Jade Raymond ayrıldı zaten.

Assassin’s Creed‘in beklenen (Siz beklemeseniz de çıkacak aslında) yeni oyunu geldi. Bir Unity faciası değil ama yeni oyunda bol bol hataya rastlanıyor. Oyunların hatalarını izlemek internetteki son dönem favori aktivitelerimden biri. Sizlere de iyi seyirler diliyorum.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ilhan 2 years ago | Cevapla
    almak istiyorum ama ubisoft bana zorla alma alma diyor :((

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr